Helsinki Junior Challenge

Helsinki Junior Challenge

D03-pojat Kilpa

Nro Päivä Aika Kenttä Lohko Koti - Vieras Tulos
1 27. touko 13:05 MAC7 A EräViikingit C03 Pohjoinen - KorsKa 12 0
2 27. touko 13:30 MAC4 A Nurmon Jymy Dolphins - M-Team C03 kilpa 4 3
3 27. touko 16:10 MAC4 A M-Team C03 kilpa - EräViikingit C03 Pohjoinen 4 2
4 27. touko 16:15 MAC7 A Nurmon Jymy Dolphins - KorsKa 2 2
6 27. touko 17:50 MAC6 A M-Team C03 kilpa - KorsKa 3 1
5 27. touko 18:15 MAC7 A EräViikingit C03 Pohjoinen - Nurmon Jymy Dolphins 9 1
Lohko A O V T H TM PM +/- V5O P
M-Team C03 kilpa 3 2 0 1 10 7 +3 HVV 4
EräViikingit C03 Pohjoinen 3 2 0 1 23 5 +18 VHV 4
Nurmon Jymy Dolphins 3 1 1 1 7 14 -7 VTH 3
KorsKa 3 0 1 2 3 17 -14 HTH 1
Nro Päivä Aika Kenttä Lohko Koti - Vieras Tulos
7 27. touko 13:40 MAC3 B Team Taitavat - Järvenpään Panthers - 03 Black 8 1
8 27. touko 13:50 MAC6 B USB Black - SB Vantaa Black 1 3
9 27. touko 15:40 MAC3 B SB Vantaa Black - Team Taitavat 4 4
10 27. touko 16:30 MAC6 B USB Black - Järvenpään Panthers - 03 Black 5 5
11 27. touko 18:30 MAC6 B Team Taitavat - USB Black 10 1
12 27. touko 18:55 MAC7 B SB Vantaa Black - Järvenpään Panthers - 03 Black 6 2
Lohko B O V T H TM PM +/- V5O P
Team Taitavat 3 2 1 0 22 6 +16 VTV 5
SB Vantaa Black 3 2 1 0 13 7 +6 VTV 5
Järvenpään Panthers - 03 Black 3 0 1 2 8 19 -11 HTH 1
USB Black 3 0 1 2 7 18 -11 HTH 1

Sijat 1 - 4

Nro Päivä Aika Kenttä Kierros Koti - Vieras Tulos
13 28. touko 13:55 MAC6 SF M-Team C03 kilpa - SB Vantaa Black 1 2
14 28. touko 14:25 MAC5 SF Team Taitavat - EräViikingit C03 Pohjoinen 2 1
15 28. touko 16:30 MAC4 Fi SB Vantaa Black - Team Taitavat 3 4
16 28. touko 16:25 MAC3 Pr M-Team C03 kilpa - EräViikingit C03 Pohjoinen 1 2

Sijat 5 - 8

Nro Päivä Aika Kenttä Kierros Koti - Vieras Tulos
17 28. touko 12:35 TIG2 5-8 Nurmon Jymy Dolphins - USB Black 8 2
18 28. touko 12:30 TIG1 5-8 Järvenpään Panthers - 03 Black - KorsKa 5 3
19 28. touko 14:50 TIG2 5-6 Nurmon Jymy Dolphins - Järvenpään Panthers - 03 Black 8 2
20 28. touko 14:40 TIG3 7-8 USB Black - KorsKa 6 2